Víly podle ročního období

16. prosince 2007 v 23:02 | Kelly |  Elfové a víly
Jsou i víly ročního období. Rozdělují se na jarní, letní, podzimní a zimní. Tady si můžeš přečíst jejich chrakteristiku.

Jarní víly
Jsou nejmilejší ze všech víl ročních období. Jsou trochu podobné letním vílám. Mají zelené nebo modré oči, růžové rty a jemně opálenou pleť. Vlasy mají blond nebo zrzavé. Jarní víly so oblíbily jemné šperky ze stébel trávy a květin, často se objevují s věnečkem květin na hlavě. Jsou veselé a hravé. Milují drahé kameny. Starají se o jarní přírodu, probouzejí rostliny a zvířata ze zimního spánku. Na začátku léta pomáhají letním vílám a zůstávají až do poloviny června. Ze všech víl ročních období jsou nejpracovitější.
Letní víly
Jsou velice milé a bezstarostné, ale jsou i něktré povrchní víly. Starají se o letní přírodu. Na konci léta chystají přírodu na podzim a chystají práci pro pozimní víly. Většinou jsou to blondýnky s opálenou pletí. Mají mandlové oči v jemně poměnkové, tyrkysové nebo zelené barvy. Nemají rády těžké, dlouhé a složité oblečení, proto chodí v šatech z jemějšího materiálu než je hedvábí nebo nahé. Některé mají křídla, některé ne. Jako všechny milují drahe kameny, a tak, jestli jim chcete udělat radost, určitě je potěšíte s nějakým kamenem. Ale pozor! Dávejte nedpřirozeným bytostem dárky jen s dobrým úmyslem, zlo které chcete způsobit se Vám vrátí ve větší míře!
Podzimní víly
Jsou velmi moudré a spíše vážné. Některé žijí samotářsky. Starají se o podzimní přírodu, barví listí, hlídají stromy aby shodily všechno listí a aby se uložily k zimnímu spánku. Mají hnědé nebo tmavě zelené oči. Rudé rty a hnědé nebo černé vlasy. Narozdíl od jarních nebo letních víl nosí teplejší a delší oblečení, na začátku podzimu však chodí oblékané podobně. Potěšit je můžete jako všechny víly kameny nebo dobrým skutkem.
Zimní víly
Jsou samotářské, trochu arogantní a někdy i chladné. Hlídají zimní klid a starají se o přírodu v zimně. Na konci zimy připravují práci pro letní víly. Potkat ji o samotě nemusí být příjemný zážitek avšak existují vyjímky. Mají též rády kameny. Mají šedé nebo modré oči, červené rty, bledou pleť a bílé nebo hodně světlé vlasy. Chodí v dlouhých, teplých šatech na kterých je občas kožešina. Samožřejmě kvůli ní nikoho nezabíjejí, zvířata jim sma nabízejí přebytečnou srst. Na konci zimy však mění své teplé šaty za košilky z mrazu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama