Pár kouzel s jídlem

19. prosince 2007 v 18:00 | Kelly |  Kouzla a rituály
MEDICÍNA NA NOC :
Hustý včelí med s nasekanými ořechy a mandlemi velmi posiluje mužský organismus.

SMĚS DO JÍDLA :
Jako účinná jednorázová posilující bomba působí směs mletého hřebíčku, zázvoru a čerstvě namletého černého pepře, smíchaná s olejem. Směs se přidává do hotového jídla. Když smícháte omastek z kachny s trochou cukru, karí, medu a pár kapkami pomerančové šťávy, získáte totéž. Jakým způsobem tyto směsi podáváte, záleží na vaší fantazii.

MASOVÁ SMĚS SE SILNÝM ÚČINKEM :
Tento recept užívají od nepaměti ženy po celém světě. Způsobuje, že se stanete nejen neodolatelnou, ale dostanete se muži pod kůži a on jen těžko bude chtít být bez vás. Základní ingredience je směs součástí vašeho těla : krev, nehty a chloupky z podpaždí a přirození. Je možné přidat je do hlavního jídla, zapéct do koláče nebo přidat do koktejlu. Tento způspb je neomylný. Jeho účinek je téměř okamžitý.

ČERSTVÉ KVĚTY ŘEBŘÍČKU :
Mají velkou moc a nemusejí se jíst. Kytičku se sedmi květy řebříčku svažte růžovou nití. Vložte ji do kpasy nebo ji zašijte do podšívky saka milovaného muže. Nejlepší však je uschovat kytičku v bytě onoho muže, třeba za nábytek nebo pod postel. Tento způsob pojí milence na sedm dlouhých let.

RECEPTY SPOJENÉ S ČAROVÁNÍM :
Když měsíc dorůstá, smíchejte rovným dílem cukr, rozsekané květy konvalinky a kořen zázvoru. Při výrobě této směsi si neustále opakujte : "Ty ke mně a já k tobě, budeme stále spolu." Při opakování přání si svého drahého vizualizujte. směs uložte do skleničky, a pak už nezbývá než využít té správné příležitosti. Stačí opravdu málo, naše babičky říkaly "pod nehet". Konvalinka je totož jedovatá.

JAK SE DOSTAT MU I DO KRVE :
Na svůj použitý látkový kapesník kápněte několi kapek vlastní krve z levého malíčku. Kapesníček usušte a potom spalte. Popel dobře rozmělněte a dejte muži do jídla.

ABY SE VÁŠ DRAHÝ STÁLE VRACEL :
Tento recept vyžaduje připravu. Musíte vystopovat, kudy objekt vašeho zájmu chodí. Pak vezmete trochu prachu nebo hlíny z otisku jeho boty. Do hlíny opilujte svoje nehty. Vše důkladně promíchejte a přidejte pomerančovou esenci nebo šťávu. Pro úspěch celé akce musíte vymyslet, jak to provést, aby to muž snědl.

POSILUJÍCÍ RECEPTY PRO ENY :
Všechno je připraveno. Váš drahý je na cetě k vám, možná sedí už v taxíku. Vaše námaha má být korunována úspěchem. Jako by vám osud nepřál, zrovna dnes jste měla perný den, cítíte se unavená a nejraději byste si šla lehnout. Nemusíte mít obavy, zvládnete to!

Uvařte si na mírném ohni tři vejce. vařte je tři minuty. Uvařená vejce rozsekejte a přidejte tři lžíce medu. Když směs sníte, budet mít po celou noc sílu pro hrátky lásky. Pokud nemíníte jíst vejce s medem, uvařte si speciální kávu. Mletou kávu smíchejte s jemně mletým kardamonem a zalijte horkou vodou. Do hotové kávy přidejte mléko a cukr. Mléko je důležité,protože rozpouští éterické oleje, které obsahuje kardamon. Tato káva vás spolehlivě povzbudí, účinkuje okamžitě. Nepijete kávu ani nejíte vejce? Uvařte si čaj. Do půl litru vody dejte lžíci kořene ženšenu, lžíci zázvoru, lžíci lékořice a tři datle. Vše nechte pět minut projít varem a pak dobře vylouhovat. Stačí jeden šálek, a máte po starosti. Čaj si pro zpříjemnění můžete osaldit medem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu?

Klikni! 100% (495)

Komentáře

1 Floydded Floydded | E-mail | Web | 17. ledna 2017 v 3:00 | Reagovat

obesity weight loss pills  <a href=http://xanor.bloggnorge.com/>kjope xanor</a>  pet medication no prescription

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama