Kouzlení se špendlíky

19. prosince 2007 v 17:53 | Kelly |  Kouzla a rituály
Časový rámec: Různý, od třiceti minut do jedné hodiny po dobu sedmi dnů.

Nejlepší načasování: Obvykle za ubývající fáze Měsíce, nejpříhodnější den se může různit.


PROTI SPOUTÁNÍ KOUZLEM :
Pokud si myslíte, že vás někdo chtěl spoutat kouzlem, nechte svou energii splynout se svíčkou. Propíchněte svíčku uprostřed rovným špendlíkem, asi v polovině její délky. Špendlík zastupuje kouzlo, které vás zasáhlo. Každý den po dobu sedmi dní svíčku na hodinu zapalte, až zcela vyhoří. Špendlíkem se nijak nezabývejte, jen nehte plamen prohořet místem, kde je zapíchnut. Při každodenním pálení svíčky si představujte, jak je z vás kouzlo snímáno, a když se špendlík uvolní, jak jste se od něj osvobodili. Pokračujte v tom sedm dní, i poté, co špendlík vypadne, abyste si posílili svou představu svobody.


ABY ZAPOMNĚL NA LÁSKU K VÁM :
Tutéž podobu můžete použít, pokud chcete, aby někdo zapomněl na svou lásku k vám. Rozřízněte limettu na polovinu a vložte dovnitř jméno osoby, jež vás má přestat milovat. Spíchněte obě poloviny k sobě dvěma špendlíky tak, aby tvořili písmeno X. Uzavřete plod do sklenice naplněné solí a octem a zakopejte ji, abyste pohřbili vášeň.


PRO URYCHLENÍ KOUZLEL S LOUTKAMI :
Máte-li už připravené panenky pro kouzlo lásky a chcete-li jeho působení urychlit, najděte si dlouhý rovný špendlík a spíchněte jím obě loutky dohromady v místě srdce. Tímto aktem zintenzivníte veškerý emocionální zmatek, který k sobě oba cítíte, a přivodíte si ve vašem vztahu krizi jakékoliv povahy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama